WARSZTAT DLA MENEDŻERÓW,
KIEROWNIKÓW PROJEKTÓW, DZIAŁÓW I ZESPOŁÓW
MANAGEMENT 3.0
PRAKTYKI ZWINNEGO PRZYWÓDZTWA
KRAKÓW, 24. – 25. LISTOPADA 2016 ROKU
Szanowni Państwo,
W imieniu firmy KONTRAKT Doradztwo – Konsultacje, uprzejmie zapraszam do udziału w szkoleniu, prowadzonemu wspólnie z JS PROJECT w formie warsztatu, podczas którego zostaną przedstawione i szczegółowo omówione zagadnienia związane z najnowszymi rozwiązaniami, dotyczącymi zasad i techniki zarządzania zespołem, projektem, firmą/organizacją : Management 3.0 – praktyka zwinnego przywództwa .
Szkolenie jest polską – rozwiniętą i zmodyfikowaną przez prowadzących – wersją warsztatu opracowanego przez Jurgena Appelo, propagatora nowatorskich metod zarządzania, autora książek „Management 3.0” i „Managing for Happiness”.
Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu ?
Przyszłość zarządzania? To kompetentne zespoły i ludzie pracujący na zasadzie samoorganizacji, a nie w sztywnych strukturach hierarchicznych; to liderzy zarządzający systemem pracy, a nie „ w starym stylu” zarządzający ludźmi. To satysfakcja i zadowolenie pracowników i liderów, prowadzące do efektów biznesowych.
Chcesz być takim liderem? Chcesz rozwijać swój zespół i swoją organizację w taki właśnie sposób? Chcesz poznać zasady i techniki zarządzania zespołem dające zaangażowanie, motywację oraz satysfakcję pracowników? Jeśli tak, to udział warsztacie „Management 3.0 – praktyki zwinnego przywództwa” pomoże Ci w realizacji tych zamierzeń.
Pomoże, gdyż warsztat „Management 3.0 – praktyki zwinnego przywództwa” to wiedza, inspiracje i konkretne praktyki z obszaru nowoczesnego zarządzania zespołami, projektami i firmami/organizacjami, dotyczący takich aspektów zarządzania i przywództwa, jak:
-
Rola i zadania lidera w zwinnej organizacji
-
Myślenie systemowe i teoria złożoności
-
Motywacje ludzi
-
Upełnomocnienie zespołów oraz delegowanie decyzji i odpowiedzialności
-
Samoorganizacja zespołów
-
Rozwijanie kompetencji w zespole i tworzenie organizacji opartej na wiedzy
-
Informacja zwrotna (ang. feedback) i tworzenie kultury feedback’u
-
Zwinne struktury organizacyjne
Odbiorcy i cel warsztatu Management 3.0
Warsztat Management 3.0 przeznaczony jest dla:
-
Kierowników zespołów lub działów
-
Kierowników projektów
-
Menedżerów firm/organizacji
pragnących poznać, a następnie wprowadzać w swoich zespołach, działach i firmach/organizacjach zasady i praktyki zwinnego zarządzania (zebrane pod szyldem Management 3.0)
Celem warsztatu jest praktyczne – w formie ćwiczeń, dyskusji i krótkich prezentacji przedstawienie zasad i praktyk Management 3.0 – zwinnego przywództwa w zespołach i zwinnego zarządzania w firmie/organizacji oraz przygotowanie uczestników do wprowadzenia i praktycznego stosowania tych zasad i praktyk w swoich zespołach i/lub firmach/organizacjach.
Co wyróżnia warsztat Management 3.0
-
Unikatowy zespół prowadzących: jeden jest liderem firmy rozwijanej w duchu Management 3.0, drugi coachem i konsultantem zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w doskonaleniu firm i zespołów
-
Dużo praktyki, gier i ćwiczeń połączonych z rozsądną dawką fundamentów metodycznych i teorii
-
Atmosfera współpracy, otwartości i dzielenia się wiedzą – zgodnie z duchem Management 3.0
-
Krok uczestników w stronę wprowadzania praktyk i wartości M3.0 dzięki przygotowaniu planu wprowadzania poznanych praktyk Management 3.0 w swoich zespołach oraz dzięki osobistej refleksji nad rolą lidera
Szkolenie prowadzą :
-
DR JERZY STAWICKI – jest konsultantem, trenerem i coachem w dziedzinie zarządzania oraz zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. Prowadzi warsztaty i szkolenia oraz uczestniczy w projektach zmian organizacyjnych i transformacji firm i zespołów w duchu Agile i Management 3.0.
Posiada 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i zarządzaniu projektami, jako menedżer zespołów konsultantów, kierownik
projektów wdrożeniowych systemu SAP i projektów doradczych, członek komitetów sterujących oraz audytor i assessor projektów.
Pasją Jerzego Stawickiego jest doskonalenie pracy organizacji, zespołów oraz kierowników projektów, tak by korzyści biznesowe powstawały dzięki samo-organizacji i upełnomocnieniu zespołów oraz strategicznej roli menedżerów. Jest promotorem nowoczesnych metod i technik zarządzania i samo-organizacji.
Od 2013 jest licencjonowanym trenerem Management 3.0; w ciągu ostatnich 3 lat prowadził 21 (otwartych i zamkniętych) warsztatów Management 3.0 – Agile Leadership Practices.
Opinie uczestników warsztatów współprowadzonych przez Jerzego można znaleźć na: https://management30.com/facilitators/about/?trainer=jerzy.stawicki
-
DARIUSZ WYLON – CCO (Chief Communication Officer) w Selleo, domu projektowym stron i aplikacji mobilnych oraz Starszy Konsultant / Executive Coach w międzynarodowej grupie Simitri uznanej na całym świecie w dziedzinie szkoleń i rozwoju firm. Licencjonowany trener Management 3.0 od 2014 roku.
Od ponad 5 lat wdraża praktyki Management 3.0 w Selleo, jednej z najbardziej innowacyjnie zarządzanych firm IT w Polsce. Jako ekspert od samoorganizujących się zespołów występuje na europejskich konferencjach m.in. Agile in the City czy DareFest.
W 2015 roku otrzymał nagrodę HR Dream Team za wykorzystanie koncepcji Management 3.0 w rekrutacji.
Dariusz Wylon ma ponad 10 letnie doświadczenie jako menedżer, coach i trener; zajmuje się głównie rozwojem organizacji i wspieraniem oraz prowadzeniem zmian organizacyjnych.
-
szkolenie trwa 16 godzin zegarowych , które w całości są przeznaczone na przekazanie praktycznej wiedzy, na temat będący przedmiotem szkolenia,
-
uczestnicy szkolenia otrzymają: materiały, dotyczące przedmiotu zajęć ( w tym rekwizyty do gier ), notes, długopis oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu,
-
szkolenie odbędzie się w Krakowie, w dniach 24. listopada (9.00 – 17.00) – 25. listopada (9.00 – 17.00) 2016 roku; sala konferencyjna Atelier APART HOTEL, ul. Topolowa 40, 31 – 506 Kraków, tel. : 12 4232121 , www.atelieraparthotel.pl; budynek znajduje się w odległości około 10 minut spacerem od Dworca Głównego w Krakowie,
-
w czasie przerw, dla uczestników przewidziano kawę, herbatę, zimne napoje, drobny poczęstunek oraz obiad,
-
koszt uczestniczenia jednej osoby wynosi:
-
2.550,00 PLN + 23 proc. / przy zgłoszeniu do 18. listopada 2016 roku /
-
2.890,00 PLN + 23 proc. / przy zgłoszeniu po 18. listopada 2016 roku /
-
uwaga :
– w przypadku złożenia oświadczenia o finansowaniu udziału w szkoleniu
w całości ze środków publicznych, koszt szkolenia nie jest opodatkowany
stawką 23. proc. VAT,
-
warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest
-
w terminie do 18. listopada 2016 roku przesłanie formularza zgłoszenia udziału w szkoleniu na adres : KONTRAKT Doradztwo – Konsultacje, 31 – 153 Kraków, ul. Szlak 65 lub na numer fax- u – 12 / 633 23 43 oraz
2. wniesienie opłaty – wyłącznie po szkoleniu – w terminie do 7 dni od otrzymania
faktury – na konto : KONTRAKT Doradztwo – Konsultacje ; Bank PKO
S.A., Oddział w Krakowie, NRB 86 1240 4650 1111 0000 5155 9937.
Faktury zostaną wystawione po zakończeniu szkolenia i przesłane pocztą poleconą na adres wskazany przez podmioty zgłaszające osoby do udziału w szkoleniu.
Jednocześnie, uprzejmie informuję, że rezygnacja z udziału w szkoleniu na 3 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia powoduje konieczność poniesienia pełnych kosztów za udział w szkoleniu.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt.
Z wyrazami szacunku ,
Bolesław Budzicz, Pełnomocnik,
502 / 174601, 12 / 633 23 43